Her finner du en oversikt over kontaktpersoner våre fotballag.  Mer informasjon om hvert enkelt lag vil du etter hvert finne under fanen "Våre lag". 

Hof Trener og lagleder kontaktinformasjion 2018

 Hof 2006

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Ingar Mathiesen 

 

 

Trener

 

93200564

 

ingar.mathiesen@hotmail.no 

Simen Matiesen

 

 

Trener

 

45255052

 

Simenjmathiesen@gmail.com

Christine Helgerud

 

 

Lagleder

 

 

 

helgerud77@hotmail.com 

Jan Tymczuk

 

 

Trener

 

90634433

 

jaty@nordrenauf.no

Hof 2007

 

 

 

 

 

 

 

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Ingar Mathiesen

 

 

Trener

 

93200564

 

ingar.mathiesen@hotmail.no 

Simen Matiesen

 

 

Trener

 

45255052

 

Simenjmathiesen@gmail.com

Christine Helgerud

 

 

Lagleder

 

 

 

helgerud77@hotmail.com 

Jan Tymczuk

 

 

Trener

 

90634433

 

jaty@nordrenauf.no

Hof 2008

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Mudasser Mohammed Safi

 

 

Trener/Lagleder

 

40068998 

 



 

 


 


 


Hof 2009

 

 

 

 

 

 

 

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Kim Brede Lie

 

 

Trener

 

92818658

 

kimbredelie@gmail.com 

Audun Follerås

 

 

Trener

 

46967722

 

audun@ageco.no

Jan Roar Jensen

 

 

Trener

 

92824406

 

jan@sfjbb.no

Christian Sveen Larsson

 

 

Lagleder

 

97054728

 

chrlarss@gmail.com

Hof 2010

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Martin Bjerke Borgen

Trener   

98894745

Martinbborgen@gmail.com

Sondre Haugstad

 

 

Trener

 

91900575

 

Haugestadkristiansen@gmail.com

Eirik Hovland

 

 

Trener

 

40071967

 

 

Pia Vestskogen-Brovold

 

 

Lagleder

 

45057679

 

angelpia83@hotmail.com

Hof 2011

 

 

 

 

Dag Kolstø

Trener

90806445

 dagkolsto@protonmail.com

Hof 2012







Christian Sveen Larsson Trener 97054728 chrlarss@gmail.com
Amund Sørum


Trener
95861118

amundsorum@gmail.com








HSH Trener og lagleder kontaktinformasjion 2018 Jenter/Damer

HSH J12

 

 

 

 

 

 

 

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Charlotte Evjen

 

 

Trener

 

92863611

 

charloev@hotmail.com

Bjørnar Skaug

 

 

Trener

 

48239629

 

bjornarskaug@gmail.com

Erik Weum Elnan

 

 

Trener

 

92859941

 

erikelnan@hotmail.com

Hege Tallaksted Bergan

 

 

Lagleder

 

92619340

 

htallak@yahoo.no

HSH J13/14

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Bjørn Siljan Nakjem

 

 

Trener

 

48166575

 

bjorn.siljan.nakjem@kongsberg.kommune.no

Lin Grete Guttormsen

 

 

Trener

 

90981869

 

lingrete@hotmail.com

Jan Vidar Hvål

 

 

Trener

 

93064063

 

jan.vidar.hval@nettpartner.no

Christer Sandum

 

 

Lagleder

 

91199456

 

cs@fritzoeskoger.no

Lene Rønning Skaug

 

 

Lagleder

 

97795359

 

lronningen@hotmail.com

HSH J15/16

 

 

 

 

 

 

 

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Bjørn Vorre

 

 

Trener

 

99559582

 

bjorn.vorre@gmail.com

Laila Lie Gjetrang

 

 

Lagleder

 

91180825

 

lallelie@hotmail.com

HSH A-lag damer

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Tone Akerholt Eid

 

 

Trener

 

92855249

 

tone_eid@hotmail.com

Knut Solberg

 

 

Trener

 

95260952

 

knutsolberg1972@gmail.com

Silje Horntvedt

 

 

Lagleder

 

47290707

 

siljehorntvedt@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

HSH Trener og lagleder kontaktinformasjion 2018 Gutter/Herrer

HSH G13

 

 

 

 

 

 

 

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Kyrre Hansen

 

 

Trener

 

95212918

 

kyrrewh@hotmail.com

Rune Vestskogen

 

 

Trener/lagleder

 

92292275

 

rune@runeregnskap.no

HSH G14

 

 

 

 

 

 

 

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Per Dahl

 

 

Trener

 

90145288

 

per.arne.dahl@ssn.no

HSH G15/16

 

 

 

 

 

 

 

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Claus Holm

 

 

Trener/lagleder

 

98208504

 

claus.holm67@icloud.com

HSH G19/Junior

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Andreas Karlsson

 

 

Trener

 

48465518

 

andreas.karlsson@kvenneberga.se

Bente Skaug

 

 

Lagleder

 

40611651

 

benteskaug@outlook.com

HSH A-lag herrer

 

 

 

 

 

 

 

Navn

 

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Jørn Inge Hvål

 

 

Trener

 

93465909

 

joerni-h@online.no

Henning Aas

 

 

Trener

 

41232924

 

hen-aas2@online.no

Eirik Lindsholm

 

 

Lagleder

 

47628130

 

eirik_barca@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Levert av IdrettenOnline