Her finner du en oversikt over kontaktpersoner våre fotballag. Mer informasjon om hvert enkelt lag vil du etter hvert finne under fanen "Våre lag". 

Hof Trener og lagleder kontaktinformasjion 2019

Hof 2008







Navn

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Mudasser Mohammed Safi

 

Trener/Lagleder

 

40068998 

 



 


 


 


Hof 2009

 

 

 

 

 

 

Navn

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Kim Brede Lie

 

Trener

 

92818658

 

kimbredelie@gmail.com 

Audun Follerås

 

Trener

 

46967722

 

audun@ageco.no

Jan Roar Jensen

 

Trener

 

92824406

 

jan@sfjbb.no

Christian Sveen Larsson

 

Lagleder

 

97054728

 

chrlarss@gmail.com

Hof 2010







Navn

 

Trener/lagleder

 

Tlf

 

Mail

Kristin Syvertsen
Trener
46912812
krisyvertsen@gmail.com

Sondre Haugstad

 

Trener

 

91900575

 

Haugestadkristiansen@gmail.com








Pia Vestskogen-Brovold

 

Lagleder

 

45057679

 

angelpia83@hotmail.com

Hof 2011

 


 


 


Dag Kolstø


Trener


90806445


 dagkolsto@protonmail.com

Martin Skolem
Trener/Lagleder
45258788
mskolem@hotmail.no
Hof 2012






Christian Sveen Larsson
Trener
97054728
chrlarss@gmail.com
Amund Sørum

Trener
95861118

amundsorum@gmail.com







HSH Kommite, Trener og lagleder kontaktinformasjion 2019

 

Kontaktinformasjion HSH styret





Rolle:
Navn:

Tlf
Mail


HSH Ansvarlig Hvittingfoss
Tone Akerholt Eid

92855249
tone_eid@hotmail.com


HSH Ansvarlig Svarstad
?







HSH Ansvarlig Hof
Audun Follerås

46967722
audun@ageco.no
























HSH Trener og lagleder kontaktinformasjon 2019 Jenter/Damer









HSH J13

Trener/laglederTlf
Mail


Charlotte Evjen


Trener
92863611
charloev@hotmail.com


Bjørnar Skaug


Trener
48239629
bjornarskaug@gmail.com


Erik Weum Elnan


Trener
92859941
erikelnan@hotmail.com


Christer Sandum


Lagleder
91199456
cs@fritzoeskoger.no



































HSH A-lag damer

Trener/laglederTlf
Mail


Bjørn Vorre


Trener
99559582
bjorn.vorre@gmail.com


Knut Solberg


Trener
95260952
knutsolberg1972@gmail.com


Laila Lie Gjetrang


Lagleder
91180825
lallelie@hotmail.com
























HSH Trener og lagleder kontaktinformasjon 2019 Gutter/Herrer









HSH G13

Trener/laglederTlf
Mail


Roy Hogstad


Trener
91830858
roy@blibest.no

Justin Seawright

Trener
98224615
justin.seawright@holte.no

Sigbjørn Langås


Lagleder
93282293
longhill77@gmail.com
























HSH G14

Trener/laglederTlf
Mail


Kyrre Hansen


Trener
95212918
kyrrewh@hotmail.com


Rune Vestskogen


Trener/lagleder
92292275
rune@runeregnskap.no
























HSH G15/16

Trener/laglederTlf
Mail


Claus Holm


Trener
98208504
claus.holm67@icloud.com


Øyvind Eide


Trener
90777643
oyvind-eide@hotmail.com


Per Dahl


Lagleder
90145288
per.arne.dahl@ssn.no


Raino Johannessen


Lagleder
95145250
cosworth275@gmail.com
























HSH G19/Junior

Trener/laglederTlf
Mail


Navn









Bente Skaug


Lagleder
40611651
benteskaug@outlook.com
























HSH A-lag herrer










Navn


Trener/laglederTlf
Mail


Jørn Inge Hvål


Trener
93465909
joerni-h@online.no


Henning Aas


Trener
41232924
hen-aas2@online.no


Eirik Lindsholm


Lagleder
47628130
eirik_barca@hotmail.com













 

Powered by: Bloc